Shelf Bracket-YW01001 factory and suppliers | Yongwang

Полица конзола-YW01001

Краток опис:

 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Името на брендот: yongwang
 • Порт: Шангај и Ningbo
 • Набавка Способност: 1000000 Поставување / комплети месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  1) Големина: 3 "x4" --14 "x16"
  2) .Material: челик, железо
  3) .Finish: прав обложен
  4) .Боја. црна, бела, сива, сребрена
  5) .thickness.0.7-1.2mm
  6) .OEM: Прифатливи

  ФОБ ШАНГАЈ    
  ГОЛЕМИНА ДЕБЕЛИНА QTTY / ЦТН GW / СЗ СЕКОЈ ЦТН (KG) ЦТН големина (CM)
  3 * 4 0.8 12 7 / 5,5 27 * 22 * ​​23.5
  4 * 5 0.8 12  07/08 36 * 23 * 27
  5 * 6 0.8 12 11/10 39 * 23 * 27
  6 * 8 0.8 12 14/13 44 * 28 * 28
  8 * 10 1.0 6 12/11 33 * 28 * 29
  10 * 12 1.0 6 19/18 46 * 42 * 30
  12 * 14 1.0 6 23/22 46 * 42 * 31
  14 * 16 1.2 5 31/30 46 * 42 * 32
  Пакување: 24 ПАРЧИЊА ВО ВНАТРЕШНИОТ кутија, а потоа во тетрапак
  MOQ: 1CONTAINER
  ПЛАЌАЊЕ: 30% T / T во однапред и 70% T / T befor испорака
  20 работни денови по T / T30% однапред

  xrt

  xer3

  xer2


 • Претходно:
 • Следно: