heavy duty shelf bracket-YW 01003 factory and suppliers | Yongwang

Тешки полица заградата YW-01003

Краток опис:

 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Името на брендот: yongwang
 • Порт: Шангај и Ningbo
 • Набавка Способност: 1000000 Поставување / комплети месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  материјал Железо, челик
  користење Ѕид, поддршка
  Површински третман моќ премачкување
  дебелина 4.0mm
  Време на испорака  30 Days
  Процес удирање
  тип тип L
  завршна површина Power Coated,zinc plated
  боја бела, црна, кафеава, сива

  ГОЛЕМИНА 

  ДЕБЕЛИНА    

  QTTY / ЦТН   

  GW / СЗ СЕКОЈ ЦТН (KG)     

  ЦТН големина (CM)   

   12”*8”

  3.0/4.0mm

  10

  12.5/12.5

  32X31.5X22

  10”*16” 

  3.0/4.0mm

  10

  8.7/8.5

  41.5X17X29

  20”*13” 

  3.0/4.0mm

  10

  10.4/10.2

  51.5X17X34.5

  16”*18” 

  3.0/4.0mm

  10

  8.4/8.2

  48.5X43X13.5

  IMG_1467

  7


 • Претходно:
 • Следно: