Shelf Bracket-YW-01015 factory and suppliers | Yongwang

Raft Bracket-YW-01015

Përshkrim i shkurtër:

 • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
 • Brand Name: yongwang
 • Port: Shanghai & Ningbo
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 Set / vendos në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  FOB SHANGHAI    

  SIZE

  Trashësia

  QTTY / CTN

  GW / NW PER CTN (KG)

  CTN madhësia (CM)

  150 * 150

  2.0mm

  192

  29/28

  38 * 33 * 44

  200 * 200

  2.0mm

  120

  23/22

  42 * 24 * 54

  250 * 250

  2.0mm

  96

  22/21

  54 * 27 * 43

  300 * 300

  2.0mm

  96

  28/27

  62 * 35 * 43

  PAKETIMI: 24 PCS në Inner BOX, atëherë në kuti kartoni  
  MOQ: 1CONTAINER      
  Pagesës: 30% T / T paraprakisht dhe 70% T / T befor shpërndarjes
  30WORKDAYS PAS T / T30% paraprakisht

  19


 • Paraardhëse
 • Next: