Shelf Bracket-YW01001 factory and suppliers | Yongwang

Raft Bracket-YW01001

Përshkrim i shkurtër:

 • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
 • Brand Name: yongwang
 • Port: Shanghai & Ningbo
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 Set / vendos në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1) .SIZE: 3 'X4 "--14" X16 "
  2) .Material: çeliku, hekur
  3) .Finish: pluhur veshura
  4) .Ngjyra. zezë, e bardhë, gri, argjend
  5) .thickness.0.7-1.2mm
  6) .OEM: pranueshme

  FOB SHANGHAI    
  SIZE Trashësia QTTY / CTN GW / NW PER CTN (KG) CTN madhësia (CM)
  3 * 4 0.8 12 7 / 5.5 27 * 22 * ​​23.5
  4 * 5 0.8 12  07/08 36 * 23 * 27
  5 * 6 0.8 12 11/10 39 * 23 * 27
  6 * 8 0.8 12 14/13 44 * 28 * 28
  8 * 10 1.0 6 12/11 33 * 28 * 29
  10 * 12 1.0 6 19/18 46 * 42 * 30
  12 * 14 1.0 6 23/22 46 * 42 * 31
  14 * 16 1.2 5 31/30 46 * 42 * 32
  PAKETIMI: 24 PCS në Inner BOX, atëherë në kuti kartoni
  MOQ: 1CONTAINER
  Pagesës: 30% T / T paraprakisht dhe 70% T / T befor dorëzimit
  20 ditë pune PAS T / T30% paraprakisht

  XRT

  xer3

  xer2


 • Paraardhëse
 • Next: